logo

Apie projektą

Apie projektą

Vieta, energingumas, efektyvumas bei infrastruktūra

Apie projektą

„Visorių namai“ – naujas projektas tiems, kurie nori gyventi išskirtinės architektūros bei puikių techninių charakteristikų, šiltuose A klasės namuose naujai besiformuojančiame gyvenamųjų namų kvartale. Aplinkui tiktai naujos statybos namai, taip pat gausu žalumos. Tai leis Jums mėgautis tvarkinga kaimynyste bei ramybe. Projektas “Visorių namai” vystomas mažo eismo intensyvumo gatvėje, todėl išvengsite automobilių keliamo triukšmo bei užterštos aplinkos savo gyvenamoje erdvėje, tačiau tik išvažiavę iš ramios gatvelės, atsidursite vienose judriausių Vilniaus miesto gatvių, kuriomis greitai galėsite pasiekti miesto centrą ar bet kurį kitą tašką mieste.

Norime pasidžiaugti ir butų įvairove. Jums siūlome puikiai išplanuotus 1 – 3 kambarių butus, kurių plotas siekia nuo 29 iki 62 kv.m., todėl puikiai tiks gyventi tiek vienam asmeniui, tiek šeimoms. Siekdami pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę bei saugumą, įrengsime ir vaikų žaidimo aikštelę, suoliukus, takelius, teritoriją aptversime. Sušilus orams visi pirmojo aukšto butų pirkėjai galės leisti laiką lauko terasose, visuose kituose aukštuose bus balkonai. Po namu suprojektuota erdvi požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, taip pat numatyta ir keletas parkavimo vietų antžeminėje aikštelėje prie namo.

Projektas yra puikioje lokacijoje. Ranka pasiekiami bent keli didieji prekybos centrai, mokymo bei gydymo įstaigos, daugybė viešojo transporto stotelių, iš kurių lengvai pasieksite bet kurią reikiamą vietą Vilniuje. Taip pat aplink gausu ir kitų objektų, tokių kaip sporto klubai, degalinės ar kavinės / restoranai, kuriems esant netoliese kasdieninis gyvenimas tampa dar patogesnis.